stylowe-bransolety.pl

Polski styl słynie z tego że zrzucany jest na drugi plan na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w porównaniu do innych krajów jest daleko za nimi, jednak gdyby przyjrzeć się temu wszystkiemu bardziej polscy producenci są w stanie przedstawić ludziom naprawdę wiele!
Od najbardziej porządanych fasonów po wysokiej jakości materiały. Gdzie i dlaczego kryje się przeszkoda kupujących? Brak dostatecznych kompetencji projektujących czy szukający ludzie są zbytnio rygorystyczni w swojej selekcji?

Okazuje się że nie! Rzecz w tym że Polska Moda rozwijała się w dużo krótszym tempie niż marki międzynarodowe dostając tym samym dużo mniej czasu na podbicie rynku. Klienci dostrzegając że sąsiednie państwa oraz zagraniczne marki są popularniejsze oddali zaufanie zagranicznym projektatom odmawiając sobie przyjemności noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Brzmi {absurdalnie|niewiarygodnie| aczkolwiek niestety takie są smutne realia.
Okazuje się że wymarzonego płaszcza, oraz innych ubrań klienci nie muszą pozyskiwać u naszych sąsiadów ale wystarczy jedynie zagłębić się w polski asortyment.

Podsumowując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Zostawmy mity i dajmy szansę tutejszym handlowcom oraz innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety