slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znacie trzy podstawowe pojęcia nakreślające stereotypową kobietę? My znamy: uczucie, bliscy i wyglad. Co kryje się pod tymi nazwami? Jakich rzeczy potrzebują kobiety? Czego nie znoszą? Z czym walczą ? Jakich rzeczy nie zostawiają nawet na moment? W tym artykule omówimy pierwsze fundamentalne pojęcie: miłość w życiu kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują oby dwie strony? Kobiety lubią czuć się adorowane. Większość lubi kiedy mężczyzna przejmuje inicjatywę w ich relacji w swoje ręce jednak nie akceptują postawy na zabój zaabsorbowanego mężczyzny. Jak bardzo często mawiają z jednej strony potrzebują troski, zaangażowania w uczuciach, jednakże w drugiej połowie w sekrecie pragną by ich kochanek od czasu do czasu stawiał opory, bywał nieznośny. Jakie z tego wnioski? Panie na przekór pozorom też pragną zdobywać, bo kogo cieszy w pełni łatwo zdobyta rzecz, a dopiero co więź czy też uwaga osoby drugiej? Rzecz jasna, że nie. Tak więc jak sprostać wymaganiom pięknych kobiet? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Zadbaj o kobietę w sposób jaki pragnie, zaobserwuj kobiece mniejsze lub większe potrzeby, żeby wiedzieć jakie z nich bywają najważniejsze oraz na nich skoncentruj się najbardziej, nawyk bywania nieosiągalnym wyrobisz dyskutując z kobietą. Zapamiętaj, że to wymiana zdań jest fundamentem szczęśliwego związku.
Nie zapominaj, że relację należy pielęgnować często małymi gestami, uczynkami. Niezadbane uczucie wcześnie czy później po prostu gaśnie. To właśnie sprawia, że męsko-damska relacja jest wyjątkowa, ale również krucha.

slubna bizuteria srebrna