ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale plotkarskie czy poradniki pisane są w głównej mierze o modzie damskiej oraz są wskazane dla kobiet. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich dziedzinach?
Już dawno temu przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że mężczyźni nie są skłonni do rozmów na temat garderoby czy też dbania o wygląd. Kobiety uważają że nie warto zadawać pytań facetowi o to co założy na siebie, ma na sobie, będzie zakładał.Wiadomo jednak o tym że faceci bardzo lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi zdobyczami. Rozsiewając plotki oświadczamy wszystkim pięknym kobietom że temat mody dla facetów nie jest czymś obcym! Pogadajmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda męska w Polsce miewa się dobrze? Eksperci mówią że największym mankamentem polskich marek jest koncepcja prezentacji odzieży w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących zniechęca nieraz obraz stereotypowego mężczyzny który prezentuje odzież. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Co i dlaczego powinien mieć w szafie każdy facet?
Jedną z rzeczy must have którą każdy mężczyzna powinien mieć jeset bezpretesjonalna koszula, podobno koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną taką rzeczą jest marynarka. Najlepsza jest taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne wygodne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym fasonie.

Ekskluzywne Bransoletki