bizuteria-2020.pl

Wyroby Złotnicze to pojęcie stosunkowo szerokie. Na jakie kategorie można je podzielić? Z przekonaniem przez metal szlachetny, z którego zostały wykonane i które dodatki użyto. My natomiast zrobimy podział z uwagi na typ biżuterii.
Łańcuszki na Szyję – lubiane od lat, zarówno przez panie i mężczyzn. Delikatna przywieszka na połączonych ogniwach łańcuszka z reguły zamieszczona na piersi to kwintesencja niewieściego uroku.
Srebrne kolczyki to następny rodzaj kobiecych produktów złotniczych. Najczęściej tworzy się je ze złota. Wyróżniamy kilka typów zapięć, miedzy innymi Angielski. To one są najczęściej kupowane pod względem sprzedaży z branży jubilerskiej.
Sygnety (pierścienie) od lat zdobią również kobiecą dłoń. Są takie zwykłe, ale również, sztuki ze zdobieniami. Zazwyczaj posiadają określoną symbolikę.
Manele to subtelne łańcuszki, które panie zazwyczaj noszą na dłoń, choć od jakiegoś czasu także na nogę, od niedawana stało się to niezwykle modne
Beads to gatunek, który przyszedł na nasz rynek ze stylowych Włoszech. Korale wkładane są w tym systemie na srebrną bransoletę z zapięciem. Dzięki temu, że zawieszki występują w nieliczonej kombinacji wzorów prawie każda bransoletka pozostaje inna.
Na rynku pojawia się także wersja wywodząca się w Stanach. Gdzie zawieszki pozostają podwieszane do ogniw bransoletki przy pomocy niewielkiego karabinka. Przypisano im miano charms.
Obrączki – przynależą do działu pierścieni. Ostatnio zdecydowanie zyskały na sławie. Wszyscy narzeczeni chcą mieć modele oryginalne także romantyczną dedykacją.
Zegarki – dziś przedstawiana ostatnia grupa z segmentu biżuterii. Niezwykle często noszona również przez mężczyzn. Decydujący pozostaje nie tylko materiał, ale również urządzenie wewnątrz.
Rodzajów biżuterii pozostaje naprawdę sporo. W momencie kiedy dokonujemy zakupu nierzadko lepiej poszukać małą firmę jubilerską. Wyroby będą zdecydowanie wyższej jakości, co więcej także delikatnie w niższej cenie.

biżuteria 2020